TROCAL - okenní systémy

Profine, Internationa profile group

Zrušení účasti firmy profine na Fensterbau Frontale 2020

profine Group se nezúčastní ani v náhradním termínu výstavy Fensterbau Frontale jako vystavovatel.

Důvodem tohoto rozhodnutí je ochrana pracovníků a stejně tak návštěvníků. Vzhledem k současné situaci je prvořadě utlumit rozšiřování korona virusu. Zároveň je z organizačních důvodů nepraktické zúčastnit se výstavy v jiném než obvyklém termínu.

Inovace našich produktů budou představené následně pod mottem :

YOUR WINDOW TO A BETTER WORLD

Ve světě, který v součastnosti stojí před velkými výzvami, je důležité přispět správnými řešeními k tématu trvalo udržitelného rozvoje, angažovat se v sociálních projektech a hledat cesty pro ochranu životního prostředí a snižovaní CO2.

Na výstavě měly být prezentovány nové projekty.

proStratoTec: barevné, extra-stabilní okna pro pasívní domy bez použití ocelových výztuží

Hightech-surovina Ultradur® od BASF poprvé prostřednictvím Tri-extruze v prémiovém systému o 88 milimetrové stavební hloubce. Inovativním výrobním postupem se surovina pevně integruje do struktůry profilu a tímto se nemusí používat ocelové výztuže i u barevných profilů. Tento systém tak jedinečně poskytne možnost realizovať „pasívní dům podle standard Dr. Feista“ I v barevných profilech. Recyklaci a zpětné zhodnocení plně zabezpečí profine.

KÖMMERLING Unity: první nefalšovaný Hybrid-Systém z plastu a hliníku

Systémů s hliníkovými krytkami na plastových profilech je mnoho. KÖMMERLING Unity je jiný. Je to první řešení, kde byly materiály plast a hliník spoločně a synergicky vyvinuty jako hybridný systém. KÖMMERLING Unity je výsledkem spolupráce profine a firmy Stemeseder. Se systémem KÖMMERLING Unity sa vytvoří přímé nosné spojení obou materiálů. A přitom umožňuje pohyby oběma rámovým materiálům. Tento moderní systém může být základem pro různé systémové varianty. Už nyní spĺňuje budoucí požadavky pro utěsnění prvků, které jsou ve spodní části ve styku s podlahou.

Řešení a novinky pro budoucnost profine se samozřejmě může prezentovat širokou systémovou platformou otevíravě-sklopných systémů od 70 do 88 milimetrů stavební hloubky, včetně nových řešení pro vchodové dveře a početné systémové varianty pro různé prodejní trhy. K moderním trendům patří posuvné systémy, nový PremiLine, PremiSlide, PremiFold a i zdvižně posuvné systémy PremiDoor 76 a 88. Pro řešení bezbarriérového vstupu má profine systém nulového prahu PremiPlan.

 |  seznam novinek