TROCAL - okenní systémy

Profine, Internationa profile group

Klid a pohoda za okny TROCAL

Klid a pohoda za okny TROCAL

Náš domov by měl být oázou klidu, pokoje a pohody. Po náročném pracovním dni, návštěvě u příbuzných nebo společenském večírku toužíme po místu, kde se můžeme na chvilku zastavit, uvolnit od každodenního napětí a načerpat síly pro své příští aktivity.

Okolní svět je stále hlučnější: silniční a železniční doprava, letadla, průmyslové oblasti… Bránit se před pronikáním hluku do našich domovů je nyní důležitější než kdykoli v minulosti. Je dokázáno, že nadměrný hluk našemu organismu neprospívá, a problém je o to naléhavější, že si to často ani neuvědomujeme. Kvalitní okna se zvukovou izolací proto mohou nejen zlepšit kvalitu našeho života, ale hrají také důležitou úlohu v ochraně našeho zdraví.

Pro váš domácí komfort jsou velmi důležitá vysoce účinná okna nejnovější generace. Ta se postarají, aby hluk zůstal venku, navíc přispějí ke snížení nákladů na energii a zároveň vám poskytnou ochranu před vloupáním. Osazením takových oken vykročíte správným směrem ke klidnému, příjemnému životnímu prostředí, které dlouhodobě ochrání vás i hodnotu vaší nemovitosti.

Ochrana před hlukem začíná kompetentní radou, a teprve je-li poskytnuta skutečným odborníkem, může být předpokladem dokonalého výsledku. Právě proto byste se měli spolehnout na skutečné odborníky, kteří bez zaváhání reprezentují značku TROCAL. Tito specialisté vám doporučí, případně i dodají to správné okno podle vašich specifických potřeb.

Okna TROCAL jsou vyrobena pomocí nejnovější technologie s velmi stabilními PVC-U profily a speciálním funkčním zasklením zajišťujícím účinnou zvukovou izolaci, která velmi výrazně tlumí zvuk zvenčí. Hlavním úkolem rámu je zajistit stabilitu zvukově izolačního zasklení a správný kontaktní tlak těsnění. Nejlepší možné zvukové izolace se pak dosáhne čistým a vzduchotěsným osazením oken na stěny domu.

Nový okenní systém TROCAL 88+ nabízí tu nejlepší zvukovou izolaci a snížení hluku až o 45 dB. Vedle této výhody okna poskytují výrazně zvýšenou ochranu před sluncem a teplem, optimální světelnou propustnost a díky silnějším sklům i bezpečnější ochranu před vniknutím do objektu. Kvalitní okna s profilem 88+ a s izolačním zasklením zkrátka mohou prospět nejen vašemu komfortu a bezpečí, ale také k ochraně přírodních zdrojů a v neposlední řadě i omezení nadbytečných finančních výdajů.

 |  všechny tiskové zprávy