TROCAL - okenní systémy

Profine, Internationa profile group

profine/TROCAL na FensterBau Frontale 2018

V hornofalckém Norimberku byla ve dnech od 21. do 24. března, na tradičním veletrhu FensterBau Frontale, k vidění expozice profine Group pod heslem „People.Passi­on.Profiles “

Jako největší vystavovatel představil profine celou řadu systémů od standardních OS- systémů až po posuvná řešení a hliníkové systémy. Vedle svých produktů ukázal montážní službu HeldA pro německy hovořící trhy a řešení inteligentního zabezpečení domu LOCKSTAR ®. Navíc profine prezentoval svou širokou škálu barevného designu ve fóliích s dekory, hliníková opláštění a inovační povrchovou technologii proCoverTec.

V profilových systémech profine Group představil celý sortiment včetně jejich výhod z hlediska kompatibility a hospodárnosti. Sortiment se rozrůstá o novou TROCAL 70 mm systémovou platformu pro mezinárodní objekty a doplňuje tímto úspěšný vlajkový systém TROCAL 76 a systém pro pasivní domy TROCAL 88. Kromě toho existují speciální zahraniční systémy, jako například K-Vision pro Nizozemsko. Další zajímavou novinkou představenou na veletrhu byl PremiPlan Plus – nově vyvinutý systém odvodnění prahu a jeho napojení na stavební konstrukci. Systém získal ocenění pro-K award 2018 v kategorii Home Equipment & Technology ještě před jeho uvedením na trh.

Novinky jsou též v posuvných systémech, které jsou novým významným trendem v oblasti otvorových konstrukcí. Zde profine uvedl, vedle populárních zdvižně-posuvných PremiDoor 76 a PremiDoor 88, nový produkt PremiSlide 76. PremiSlide 76 je kompaktní, efektivní a univerzální posuvný systém.

Vzhledem k nárůstu zájmu veřejnosti o zabezpečení domů a bytů profine nabídl v této oblasti bezpečností okenní olivu LOCKSTAR ®. Ve spojení se systémy inteligentního domu se jistě stane zajímavým doplňkem pro okna a dveře.

 |  zoznam noviniek