TROCAL - okenní systémy

Profine, Internationa profile group

Kľud a pohoda za oknami TROCAL

Náš domov by mal byť oázou kľudu, pokoja a pohody. Po náročnom pracovnom dni, návšteve u príbuzných alebo spoločenskom večierku túžime po mieste, kde sa môžeme na chvíľku zastaviť, uvolniť od každodenného napätia a načerpať sily pre svoje budúce aktivity.

Svet naokolo je stále hlučnejší: cestná a železničná doprava, lietadlá, priemyselné oblasti… Brániť sa pred prenikaním hluku do našich domovov je teraz dôležitejšie ako kedykoľvek v minulosti. Je dokázané, že nadmerný hluk nášmu organizmu neprospiev, a problém je o to naliehavejší, že si to často ani neuvedomujeme. Kvalitné okná so zvukovou izoláciou preto môžu nielen zlepšiť kvalitu nášho života, ale hrajú tiež dôležitú úlohu v ochrane nášho zdravia.

Pre váš domáci komfort sú veľmi dôležité vysoko účinné okná najnovšej generácie. Tie sa postarajú, aby hluk zostal vonku, navyše prispejú k zníženiu nákladov na energii a zároveň vám poskytnou ochranu před vloupáním. Osazením takových oken vykročíte správným směrem ke klidnému, příjemnému životnímu prostředí, které dlouhodobě ochrání vás i hodnotu vaší nemovitosti.

Ochrana před hlukem začíná kompetentní radou, a teprve je-li poskytnuta skutečným odborníkem, může být předpokladem dokonalého výsledku. Právě proto byste se měli spolehnout na skutečné odborníky, kteří bez zaváhání reprezentují značku TROCAL. Tito specialisté vám doporučí, případně i dodají to správné okno podle vašich specifických potřeb.

Okna TROCAL jsou vyrobena pomocí nejnovější technologie s velmi stabilními PVC-U profily a speciálním funkčním zasklením zajišťujícím účinnou zvukovou izolaci, která velmi výrazně tlumí zvuk zvenčí. Hlavním úkolem rámu je zajistit stabilitu zvukově izolačního zasklení a správný kontaktní tlak těsnění. Nejlepší možné zvukové izolace se pak dosáhne čistým a vzduchotěsným osazením oken na stěny domu.

Nový okenní systém TROCAL 88+ nabízí tu nejlepší zvukovou izolaci a snížení hluku až o 45 dB. Vedle této výhody okna poskytují výrazně zvýšenou ochranu před sluncem a teplem, optimální světelnou propustnost a díky silnějším sklům i bezpečnější ochranu před vniknutím do objektu. Kvalitní okna s profilem 88+ a s izolačním zasklením zkrátka mohou prospět nejen vašemu komfortu a bezpečí, ale také k ochraně přírodních zdrojů a v neposlední řadě i omezení nadbytečných finančních výdajů.

 |  všechny tiskové zprávy